Vzorkovník látok (85)
Vzorkovník látok

Aby ste mali predstavu o veľkosti vzoru látky, buď je na fotke priložený meter alebo sú odfotené vystrihnuté štvorčeky látky o rozmere 10 cm x 10 cm.

Každá látka má v popise písmeno A, B alebo L. Tieto písmená označujú cenovú kategóriu látky. Produkty z látky B sú o 30 % drahšie ako z látky A a produkty z látky L sú o 50 % drahšie ako z látky A. Ak písmeno chýba, tak platí A :)

Napíšte mi, ak :

  • si chcete overiť množsvo látky skladom
  • ak chcete kúpiť samotnú látku.

Album fotografií vzorkovník látok nájdete aj na mojej facebookovej stránke FILKI Hakoškin vankúšš .

 

Jarmoky (65)
Jarmoky
Nabalíme auto a vyrazíme a občas dačo o nás odfotíme.

 

Sliepka či vajce (7)
Sliepka či vajce

Sliepka či vajce... alebo ako vzniká plnivo do vankúšov :)

 

Zo zákulisia (11)
Zo zákulisia
Tovar v ponuke obchodu alebo na pulte predajne je už šľahačkou na torte, čerešničkou sa stáva, ak si ho odnesiete práve Vy.
Väčšinu produktov v tomto obchode som vyrobila ja svojimi rukami. Na to treba mať vytvorené prostredie, kde sa všeličo deje a fotky v tomto albume Vám ho trošku priblížia.

 

Krajky (5)
Krajky

bavlnené, ľanové, nádherné :) krásnemu materiálu pri nákupoch málokedy odolám, pretože výrobok s krajkou je jeden z najkrajších 

 

Ilustračné fotky mojich prác (24)
Ilustračné fotky mojich prác

V tejto galérií vám predstavujem niekoľko vecičiek, ktoré vyšli z mojej dielne. Do obchodu vkladám štandardné výrobky, ktoré tvoria základ FILKI sortimentu. Ako vidíte, po dohode viem spraviť aj iné veci.

 

Author: admin
Tvorivé dielničky (3)
Tvorivé dielničky

Každý, kto niečo vyrába, rád svoje vedomosti a zručnosti podá ďalej. V tvorivých dielničkách sa môžu nielen deti priučiť niečomu novému a vytvoriť si sami pod mojim vedením nejaký výrobok. 

 

Kraslice (7)
Kraslice

Kraslice z roku 2017 alebo ako som sa po 25 rokoch k maľovaniu vajec vrátila. Áno, asi toľko času ubehlo, keď som ako mladá žienka si na materskej dovolenke začala privyrábať a potom ešte chvíľu. Na obrázkoch sú výsledky maľovania, myslím, že nie najhoršie. Používam techniku voskovanej batiky, ktorá patrí k najprácnejším spôsobom zdobenia kraslíc. Páči sa mi, lebo pri práce vonia včelí vosk a výsledná práca je zakonzervovaná. To znamená, že po finálnom, aj niekoľkohodinovom farbení v poslednej farbe, sa nánosy vosku roztopia a rozotrú po vajíčku. Vtedy krása farieb naplno zažiari.

 

 

Powered by Phoca Gallery