Výrobky v originálnom FILKI dizajne sú plnené prírodnými čistenými bio plevami z pohánky a špaldy. Produkty, ktoré sú v ponuke, neležia týždne na sklade. Dostanete výrobok, ktorý je čerstvo naplnený a je zabalený v recyklovateľnom priesvitnom sáčku s papierovým návodom.

FILKI sedákošš - prešívaný sedák alebo sedák EXTRA :

sedák na každodenné používanie, vhodný na pracovnú stoličku, do auta, na gauč. Vankúš plnený bio plevami, ktorý vynikajúco saje pot a prispôsobí sa tvaru tela. Plevy, ktorými je plnený, reagujú na pohyb tela a majú mikromasážny a antidekubitný účinok. Vankúš sa dá použiť aj ako teplý alebo studený obklad, podrobnosti sú v letáku, ktorý k vankúšu dostanete. 

  • Varianty EXTRA pre problémové sedenie v troch rôznych tvaroch - štvorec, kruh a podkova, samozrejme vo viacerých farebných variantoch.  Možnosť voľby látky podľa vlastného výberu.

FILKI krkovník - vankúš na krk :

špeciálny vankúš na krk, výborne sedí a nezošuchuje sa. Vhodný ako opora hlavy pri cestovaní, pri bolestiach krčnej chrbtice alebo pre pohybovo postihnuté osoby.  Vankúš plnený bio plevami, ktorý vynikajúco saje pot a prispôsobí sa tvaru tela. Plevy, ktorými je plnený, reagujú na pohyb tela a majú mikromasážny a antidekubitný účinok. Vankúš sa dá použiť aj ako teplý alebo studený obklad, podrobnosti sú v letáku, ktorý k vankúšu dostanete. Výber z viacerých látok, prípadne voľba látky z fotogalérie.

  • Upozornenie : neodporúča sa používať pri cestovaní na sedadlách vybavených airbagom !!!

FILKI autošš

súprava do auta so sedákom podľa vlastného výberu ( prešívaný sedák alebo sedák extra). Vankúš plnený bio plevami, ktorý vynikajúco saje pot a prispôsobí sa tvaru tela. Plevy, ktorými je plnený, reagujú na pohyb tela a majú mikromasážny a antidekubitný účinok. Vankúš sa dá použiť aj ako teplý alebo studený obklad, podrobnosti sú v letáku, ktorý k vankúšu dostanete. Výber z viacerých farebných variantov a možnosť vyhotovenia z látky podľa vlastného výberu z mojej ponuky. 

Dôležité upozornenie :

výrobky FILKI krkovník, prípadne FILKI vankúše používané ako opierka hlavy nie sú určené do motorových vozidiel na sedadlá vybavené airbagom ! Žiaden z FILKI šupkových produktov nie je určený na použitie do detskej autosedačky ! Výrobca nenesie zodpovednosť za nevhodné použitie výrobku .

 

Výrobca:
Iveta Hakošová FILKI
Výsledok 1 - 7 z 7

šoférujeme, sedíme, cestujeme

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

FILKI sedákošš 40x40 cm

plnený šupkami, prešívaný

Predajná cena 12,00 €

Detaily produktu

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

FILKI autošš

sedák a závesný vankúš za chrbát plnené...

Predajná cena 28,00 €

Detaily produktu

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

FILKI sedákošš extra kruh 40 cm

úľavový sedák s voľným stredom plnený...

Predajná cena 12,00 €

Detaily produktu

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

FILKI hríbik - sedák plnený šupkami, výška 13 cm

vankúš na sedenie so zipsom na...

Predajná cena 17,00 €

Detaily produktu

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

FILKI krkovník, farebné varianty

plnený šupkami, 100% bavlna

Predajná cena 10,00 €

Detaily produktu

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

FILKI sedákošš extra 40x40 cm

sedák s voľným stredom

Predajná cena 11,00 €

Detaily produktu