Pod každým produktom nájdete viacero farebných variantov !

Výrobky v originálnom FILKI dizajne sú plnené prírodnými čistenými bio plevami z pohánky a špaldy. Produkty, ktoré sú v ponuke, neležia týždne na sklade. Dostanete výrobok, ktorý je čerstvo naplnený a je zabalený v recyklovateľnom priesvitnom sáčku s papierovým návodom.

Sedák hríbik :

Meditačný sedák alebo netradičná stolička alebo podložka pod nohy pri sedení  je plný vzdušných šupiek. Dá sa odzipsovať a šupky ubrať alebo doplniť. Ako všetko moje výrobky, aj tento je dvojmo prešívaný, aby vydržal záťaž. Hríbik sa prispôsobí  tvaru tela. Hríbik je vhodný aj pre deti, na sedenie pri hraní na podlahe. K sedáku je možné objednať aj poťah na ľahkú údržbu. Poťah má praktické ucho na prenášanie a otvára sa na zips. Hríbik je osvedčenou tradičnou pomôckou pri cvičení a zároveň sa na ňom vynikajúco sedí vďaka mikromasážnej a vzdušnej výplni zmesi bio pohánkových a špaldových šupiek.

Valec na cvičenie : 

valec na cvičenie jogy, pilatesu alebo na polohovanie a cvičenie rovnováhy.  Dá odzipsovať a šupky ubrať alebo doplniť . Materiál je veľmi odolná hrubá bavlna. Vankúš vynikajúco saje pot a prispôsobí sa tvaru tela. Plevy, ktorými je plnený, reagujú na pohyb tela a majú mikromasážny a antidekubitný účinok. K sedáku je možné objednať aj poťah na ľahkú údržbu. Poťah sa otvára sa na užšom konci šnúrkou s plastovou brzdičkou.

Podložka Podlošška :

prešívaná plochá vec, ktorá sa dá zrolovať. Všetky polia sú prešívané dvojmo. Šupky reagujú na pohyb tela, jemne mikromasírujú, zlepšujú prekrvenie kontaktnej plochy a pôsobia antidekubitne. Používa sa na cvičenie na zemi, prípadne na spanie. Vtedy je podložku vhodné vložiť pod plachtu. Priemernému človeku siaha od ramenných po bedrové kĺby. Variant podložky je s pásmi na zviazanie v zrolovanej polohe a štandardne robím v dvoch veľkostiach.  K podložke je možné objednať aj poťah na ľahšiu údržbu.

Vankúšš 

na podloženie hlavy, krku, nôh, viac vankúšov nájdete v sekcií TU .

 

Výrobca:
Iveta Hakošová FILKI
Výsledok 1 - 6 z 6

šup šup cvičíme

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

FILKI vankúšš 25x45 cm, farebné varianty

výber látky podľa chuti

Predajná cena 10,00 €

Detaily produktu

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

FILKI podlošška 75x90 cm, farebné varianty

Podložka plnená šupkami

Predajná cena 35,00 €

Detaily produktu

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

FILKI hríbik - sedák plnený šupkami, výška 13 cm

vankúš na sedenie so zipsom na...

Predajná cena 17,00 €

Detaily produktu

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

FILKI valec

šupkový valec na cvičenie

Predajná cena 20,00 €

Detaily produktu

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

FILKI poťah na sedák hríbik

Bavlnený poťah na sedák hríbík

Predajná cena 8,00 €

Detaily produktu